Winkler Prins Harmonie
V E E N D A M

Oud leden
Op deze pagina kunnen oud-leden hun naam, (mail)adres en telefoonnummer achterlaten, zodat de WPH ook na hun actieve periode over actuele adresgegevens blijft beschikken. Zo kunnen we de oud-leden ook in de toekomst utinodigen voor een reünie.

De volgende reünie zal worden gehouden op zaterdag 8 april 2017, ter gelegenheid van het 40-jarig bestaan van de WPH.

Je kunt daarnaast ook je gegevens doorgeven op contact-pagina elders op deze website aan 'Algemeen'.

Om je aan te melden als oud lid, vind je onderaan deze pagina een link 'Aanmelden als oud-lid'.

Hieronder staat de lijst met reeds aangemelde oud leden van de WPH, uit privacy overwegingen staan hier enkel de naam, het instrument en de tijd dat het lid lid is geweest van de WPH.

Wil je controleren of de door jouw ingevoerde informatie nog up-to-date is, of iets wijzigen? Klik hier

Aantal aangemelde oud leden: 174

 Naam  Instrument  Lid van - tot
Carolien Abee Klarinet 1986 - 1991
Janita Addens Klarinet 1986 - 1991
Sarah Ananias dwarsfluit 2001 - 2006
Caroline Arends klarinet 1994 - 1996
Erik Aten slagwerk 1987 - 1992
Marloes van der Beek-Fledderman dwarsfluit / klarinet 1991 - 1998
Marloes Birza klarinet 1999 - 2003
Fokkina Blom-Siepel Hobo / Klarinet Bes en Es 1982 - 1988
Marjon Boelen klarinet 1992 - 2003
Jop Boelens klarinet 1998 - 2008
Alard de Boer klarinet 1988 - 1997
Mark de Boer dwarsfluit 1991 - 1996
Rolf de Boer klarinet 1994 - 2004
Marieke Boerema trompet 2004 - 2008
Chiel Bos Trombone 1991 - 2001
Erick Bos Klarinet / hobo 1982 - 1994
Helga Bos Dwarsfluit 1987 - 1995
Scholto Bos trompet 1992 - 1997
Wim Bos Slagwerk 1995 - 1999
Marieke Briek alt-saxofoon 1996 - 2001
Freek Brilleman hoorn 1987 - 1991
Joost Brilleman Trombone 1985 - 1991
Ursula Brink dwarsfluit 1993 - 2002
Willem Broekema hoorn 1993 - 2001
Catharina Burghgraef-Karreman dwarsfluit/piccolo 1987 - 1995
Carla Christ-Venema dwarsfluit 1989 - 1996
Ingrid Copinga Wollerich Klarinet 1989 - 1992
Joost Cramer (es-)klarinet 1995 - 2001
Maaike de Boer- Slijm Dwarsfluit 1994 - 1995
Gernant Deekens klarinet bes en bas 1987 - 1992
Robert van Dijk trompet 1983 - 1984
Jessica Dijk-Kanninga Dwarsfluit 1991 - 2002
Jan Doddema slagwerk 1988 - 1996
Mijke Doesburg alt saxofoon 1989 - 1994
Simone ten Doesschate-Arends dwarsfluit 1990 - 1999
Carol Drissen klarinet 2000 - 2004
Anja van Duren Bariton 1984 - 1994
Nico van Duren Bariton / trombone 1980 - 1992
Arjanne Eerkes hoorn 1980 - 1986
Patricia Enting-Ketelaar klarinet 1994 - 1995
Welmoed Eppinga hoorn 1993 - 2001
Danielle Fehrmann Dwarsfluit 1987 - 1992
Lotte Fidder Saxofoon 2005 - 2010
Carmen Fleurke klarinet 2001 - 2006
Ellen Fleurke alt-saxofoon 1995 - 2003
Melina Fleurke cornet 1997 - 2003
Harriët Fransens klarinet 1990 - 2003
Michiel Gerringa slagwerk 1990 - 1995
Richard Gerringa Trompet / Slagwerk 1990 - 1996
Johan Girbes hoorn 1989 - 1992
Chantal Goedhart Dwarsfluit 1998 - 2001
Abel Groenewolt bariton / trombone 1992 - 1997
Benjamin Groenewolt Slagwerk 1997 - 2002
Tonny Groothuismink trombone 1993 - 2002
Ingeborg van Gulik Klarinet 1994 - 1995
Nicolien Hanemaaijer Dwarsfluit 1999 - 2006
Cindy van Harmelen-Mulder dwarsfluit 1985 - 1996
Anne Lotte Hermans klarinet 1997 - 2009
Josien Hillebrands dwarsfluit 1999 - 2003
Pim Hoenjet hoorn 2005 - 2010
Lars Hofman Basgitaar 2001 - 2005
Harold Hoiting Dwarsfluit 2002 - 2007
José Hollander-Boer dwarsfluit, saxofoon 1994 - 2009
Marielle Hollemans Klarinet 1995 - 1998
Anne-Marije Hoogendijk alt-saxofoon 2004 - 2009
Wilroy Hoogendijk trompet 1995 - 2004
Esther Hoogstraten dwarsfluit 1999 - 2009
Karin Horst dwarsfluit 1978 - 1988
Jeanine Hoving Euphonium 2006 - 2010
Martijn Huis trombone 1983 - 1990
Frank de Jager Drums 1994 - 1999
Angela Jansen dwarsfluit/ piccolo 1989 - 1995
Henk Jansen bestuurslid 1994 - 2002
Sharline Jansen Klarinet 1993 - 1998
Maartje de Jong dwarsfluit 1994 - 2000
Arlette Julsing klarinet 1980 - 1987
Jakob Julsing trombone 1985 - 1991
Henk Kamphuis dwarsfluit 1977 - 1979
Marinus Kanninga Trompet/ slagwerk 1995 - 2002
Els Keesom dwarsfluit/ picolo 2004 - 2006
Emma Ketelaar Hoorn 2009 - 2009
Mariëlle Klasens Dwarsfluit 2005 - 2009
Gerda Klunder dwarsfluit 1987 - 1988
Gert van der Kooi Euphonium 1996 - 2001
Marieke Kooistra-Muskee dwarsfluit 1984 - 1989
Dita Kor Klarinet 1989 - 1993
Ellen Koster Trompet 2002 - 2012
Remco Krips tenor sax 2000 - 2005
Marieke Kruiter Pauken 2002 - 2009
Erwin Kuiper Slagwerk 1987 - 1992
Arnoud van der Laan slagwerk 1983 - 1997
Marten van der Laan alt-saxofoon 1978 - 1983
Michel Lambeek bes-bas 1977 - 1981
Walter Landlust klarinet 2002 - 2006
Mieke de Lange bariton 1997 - 2000
Ivar van der Leij klarinet 1987 - 1994
Tineke van der Leij bestuurslid 1988 - 1994
Martijn Lenes Klarinet 1990 - 1996
Gert Lesterhuis bastrombone 1980 - 1988
Jorn Lubbinge Trombone 2002 - 2007
Hanneke Medendorp Hoorn/Bariton 1998 - 2003
Erik Menkema klarinet 1990 - 1999
Mirjam van der Molen-Huizinga dwarsfluit 1994 - 1997
Harm Mooibroek Trompet/Hoorn 1999 - 2009
Korwi Mooibroek trompet / klarinet 1977 - 1983
Mark Mulder Baritonsax 1989 - 2002
Susanne Noorman-Smits dwarsfluit 1985 - 1988
Barend Novak Klarinet 1991 - 1999
Wouter Novak Slagwerk, Pauken 1994 - 2003
Angélique Odijk Klarinet 1990 - 1997
Monique Odijk Hoorn 1990 - 1995
Mirjam Oosting-den Besten klarinet Bb en Eb 1987 - 1996
Alex Overdijk trombone 1978 - 1990
Lian Pattje dwarsfluit 1986 - 1993
Joost Peters dwarsfluit 1994 - 2001
Berlinda Pomp saxofoon alt 1987 - 1990
Erik Pomp saxofoon tenor 1985 - 1990
Martijn Pot slagwerk 1988 - 1997
Linda Prins-Holtjer klarinet 1987 - 1991
Jessica Raangs Klarinet 2004 - 2009
Nienke van Rein Alt-saxofoon 1999 - 2005
Sanne van Rein Trompet 2001 - 2007
Chris Rengers klarinet 1980 - 1984
Joep van Rhijn Trompet 1998 - 2004
Sofie van Rhijn saxofoon 2001 - 2004
Janet Roelfsema tenorsaxofoon 1992 - 2000
Janneke Roosjen klarinet 2000 - 2006
Jolijn Roosjen-Steketee bestuurslid 2003 - 2006
Geri Sanders klarinet/tenorsax 1982 - 1988
Judith Scholte Klarinet 1996 - 2003
Henk Schreiber trompet 1975 - 1979
Annewil Schreuder Dwarsfluit 1999 - 2002
Marjan Schreuder klarinet 1996 - 2002
Miriam Schuit tr0mpet 1990 - 1994
Carina van Selling dwarsfluit 1989 - 1997
Ard Siebesma slagwerk/pauken 1983 - 1987
Janine Siebesma-Lenior dwarsfluit 1985 - 1987
Martin Sievers Basbongo 1988 - 1993
Nina Sikkens slagwerk 1995 - 2003
Tanja Sikkens Trompet 1994 - 2002
Hester Slagter alt saxofoon 1996 - 2002
Marieke Smidtman alt-saxofoon 2001 - 2003
Jurgen Smit Klarinet 1990 - 2002
Anita Smits-Van Delden dwarsfluit 1989 - 1994
Paula Spelde klarinet 2001 - 2010
Peter Spelde klarinet 1992 - 1999
Remko Spelde alt saxofoon 1994 - 2001
Harm-Jan Steenhuis bariton and (bes) bas 1979 - 1987
Heleen Steenhuis hoorn 1978 - 1982
Hans Stinis klarinet (nu saxofoon) 1979 - 1981
Robert Stokroos dwarsfluit 1980 - 1984
Jolanda Strik dwarsfluit 1984 - 1987
Mirja Stuivenberg-Venema dwarsfluit 1988 - 1994
Kasper Talens Klarinet 2001 - 2009
Anja Timminga klarinet 1988 - 1993
Henk Timminga klarinet 1988 - 1993
Albert Tolner Trompet 1988 - 1993
Bart Tolner Stem 1977 - ???
Wilma Tolner dwarsfluit 1986 - 1988
Karin Vasse Saxofoon alt/sopraan 1996 - 2009
Ansjelly van Veen dwarsfluit 1999 - 2005
Eltje Veen Trompet 1977 - 1979
Liesbeth de Vries dwarsfluit / piccolo 1985 - 1993
Elroy van der Werf saxofoon / klarinet 1994 - 1999
Sandra Wesseling-Grave Tenor Saxofoon 1997 - 2004
Esther Wever klarinet 1990 - 1997
Arjan Wiegers trompet 1989 - 1994
Jacquelien Willemse Tenorsax 1987 - 1996
Anne Wind-Kral alt saxofoon 1989 - 1994
Edwin van der Wolf slagwerk 2003 - 2009
Ciska Woltman dwarsfluit 1996 - 2001
Nicolette van Wordragen Dwarsfluit 1989 - 1993
Koos Ziengs Klarinet 1982 - 1987
Linda Zijlstra Klarinet 1998 - 2003

Aanmelden als oud-lid
© Copyright 2004-2017 Winkler Prins Harmonie. Alle rechten voorbehouden.
Disclaimer

Style: BLAUW | ROOD

Social: Facebook | Twitter | YouTube | Google+